fbpx
Menu Zamknij

Sporty strzeleckie

Ochronniki haspro dedykowane dla sportów strzeleckich

Twoją pasją są sporty strzeleckie lub myślistwo? Pamiętaj, że aby w pełni się nią cieszyć, musisz dbać nie tylko o dobór broni i amunicji, ale także o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Sprawdź naszą ofertę indywidualnych, aktywnych ochronników słuchu dedykowanych na rynek strzelecki.

Indywidualne ochronniki słuchu do sportów strzeleckich.

5/5
  • Zaprojektowane na wymiar ucha
  • Zachowują możliwość komunikacji
  • Filtry zapewniające aktywne tłumienie

Ochronniki HASPRO MILITARY są wyposażone w innowacyjny system elektroniczny, który jest przeznaczony do tłumienia hałasu impulsywnego. W mikrosekundzie wychwytuje nagłe, nadmierne natężenie dźwięku i wysyła akustyczny sygnał blokujący, mający za zadanie natychmiast zredukować hałas. Po ustaniu wysokiego natężenia dźwięku następuje obniżenie poziomu tłumienia. HASPRO MILITARY reagują więc automatycznie na gwałtowne skoki natężenia hałasu, wysyłając blokujące sygnały dźwiękowe, tzw. impulsy (w przypadku krótkotrwałych dźwięków, np. wystrzałów) bądź też ciągłe blokery (w przypadku narażenia na działanie długotrwałego, impulsywnego  hałasu).

Tego rodzaju aktywne ochronniki słuchu są idealnym rozwiązaniem dla osób, które przebywają lub pracują w miejscach, gdzie od czasu do czasu dochodzi do nagłego, bardzo wysokiego skoku natężenia dźwięku. Ochronniki HASPRO MILITARY doskonale sprawdzają się jako element wyposażenia dla: strzelców, myśliwych, policji, wojska, oraz innych osób pracujących w miejscach, gdzie niezbędne jest zachowanie równowagi pomiędzy koniecznością niezakłóconej percepcji słyszenia i ochrony słuchu. Są łatwe w regulacji – specjalny przycisk regulacji tłumienia (poziomy: głośny, średni i cichy); bateria rozmiar 10 (średnia żywotność 80 godzin). Blokery hałasu są wymienne z filtrem typu PRO lub zestawem słuchawkowym. Przeciwhałasowe ochronniki słuchu HASPRO posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002     (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE. Nasze ochronniki wyprodukowane są z wysokiej jakości, lakierowanego dwukrotnie silikonu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na pękanie. Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące po jego otrzymaniu.

DOSTĘPNE KOLORY:

 

CHARAKTERYSTYKA TŁUMIENIA haspro military