haspro.pl

haspro – dom, zdrowie, internet

Lifestyle

Jak używać karty paliwowej?

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z dużymi wydatkami i kosztami, które obciążają budżet. Obszarem który generuje dużą część tych wydatków jest utrzymanie samochodów służbowych. Dla przedsiębiorców liczy się każdy sposób, generujący dodatkowe oszczędności. Świetnym rozwiązaniem skierowanym także do małych i większych firm są karty paliwowe. Posiadacze tych kart mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Shell, ORLEN, BP oraz AMIC. Ale to nie wszystkie korzyści, z jakich znane są karty paliwowe.

Jak zamówić kartę FLOTEX POLSKA? 

Obecnie na rynku dostępne są propozycje, pozwalające ograniczyć wydatki na paliwo. Jedną z nich są karty paliwowe firmy FLOTEX POLSKA, które posiadają wiele zalet, godnych omówienia. Jednym z podstawowych atutów posiadania kart paliwowych, jest możliwość kupowania paliwa bez użycia gotówki. Do minimum ograniczają one również formalności związane z obsługą faktur – wszystko odbywa się w formie elektronicznej.

Aby móc korzystać z karty paliwowej FLOTEX POLSKA (https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/), wystarczy wypełnić elektroniczny, a na jego podstawie zakładane jest konto klienta. Jeżeli zaś chodzi o koszty, to jednorazowa opłata wstępna zależna jest od wielkości floty. Natomiast opłata miesięczna to tylko 1 zł, czyli suma, którą się zyskuje podczas tankowania kilku litrów paliwa. Warto dodać, że standardowa ważność karty wynosi 36 miesięcy.

Jakie są rodzaje kart paliwowych? 

W zależności od tego, czy z pojazdu korzysta jeden lub więcej kierowców, FLOTEX POLSKA ma w ofercie trzy rodzaje kart paliwowych. 

Pierwsza – imienna – wystawiana jest na konkretnego użytkownika, który może z niej korzystać podczas tankowania dowolnego auta.

Opcja numer dwa, to karta na numer rejestracyjny, która zostaje przypisana nie do użytkownika, lecz do danego pojazdu. 

Karta wydana na firmę, czyli trzeci rodzaj kart, pozwala tankować dowolne auto przypisane do firmy (także zbiornik zewnętrzny).

Ponadto do każdej wydanej karty można ustalić limity kwot, ponoszonych za usługi i produkty dostępne na stacjach paliw. Dzięki temu, mamy pełną kontrolę nad wydatkami w firmie!