fbpx
Menu Zamknij

Sen i odpoczynek

indywidualne zatyczki do snu i odpoczynku

Wiele osób zmaga się każdej nocy z bezsennością, której przyczyną są dźwięki napływające z zewnątrz i zakłócające nasz zasłużony, nocny wypoczynek. Chrapanie partnera, wrzaski lub głośna muzyka za ścianą, ruch uliczny – odgłosy te potrafią skutecznie utrudnić nam zaśnięcie bądź wybudzić nas nawet z twardego snu. Istnieje jednak idealna rozwiązanie, dzięki któremu możesz przespać spokojnie całą noc, a rano obudzić się świeży i wypoczęty. To indywidualne stopery wyciszające przeznaczone do stosowania podczas snu. Skutecznie tłumią hałas dochodzący z zewnątrz, przepuszczając przy tym dźwięki, jak na przykład dzwonek budzika. Idealne stopery wyciszające chrapanie osoby śpiącej obok lub głośnej muzyki sąsiadów tuż za ścianą. Teraz możesz spać spokojnie i zapomnieć o rozdrażnieniu spowodowanym niewyspaniem i cieniach pod oczami.

Indywidualne zatyczki do spania.

5/5
  • Zaprojektowane na wymiar ucha
  • Sygnały alarmowe pozostają nadal słyszalne
  • Wygodne nawet podczas spania na boku

399 PLN (307 PLN netto)

Hałas towarzyszy nam przez cały dzień. Często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo negatywnie wpływa on nie tylko na nasz słuch, ale i na zwiększenie stresu w naszym życiu. W każdej sytuacji, w której potrzebujesz ciszy, spokoju i skupienia z pomocą przyjdą Ci indywidualne zatyczki do uszu HASPRO MINI SLEEP. Wykonywane są one na wymiar Twojego ucha, co zapewnia najwyższy możliwy komfort noszenia i skuteczność tłumienia dźwięków otoczenia. Wykonane są z wyjątkowo miękkiego silikonu, dzięki czemu nie powodują nieprzyjemnego ucisku na kanał słuchowy i mogą być noszone przez wiele godzin. HASPRO MINI SLEEP to również najmniejsze z naszych stoperów. Są tak dyskretne i wygodne, że po pewnym czasie zapomnisz nawet, że masz coś w uszach. Zatyczki te idealnie nadają się do snu, gdyż zapewniają kanałowi słuchowemu wentylację, przez co ucho nie poci się, a ich niewielki rozmiar sprawia, że nawet podczas spania na boku nie powodują nieprzyjemnego ucisku w uchu.

Zatyczki HASPRO MINI SLEEP zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby osób mających problemy z zaśnięciem oraz cierpiących na mizofonię. Wykonane są z silikonu o największym dostępnym stopniu miękkości (40 w skali Shore’a). Wszystkie zatyczki indywidualne HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące po jego otrzymaniu.

KOLORY:

Istnieje możliwość wykonania zatyczek HASPRO w różnych kolorach:

Indywidualne zatyczki do spania i relaksu.

5/5
  • Zaprojektowane na wymiar ucha
  • Sygnały alarmowe pozostają nadal słyszalne
  • Wygodne nawet podczas spania na boku

399 PLN (307 PLN netto)

 

Zatyczki HASPRO RELAX zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby osób mających problemy z zaśnięciem jak również często podróżujących, które potrzebują chwili wyciszenia podczas lotu samolotem czy też podróży pociągiem. Bardzo dobrze sprawdzają się również na co dzień, pomagając się zrelaksować lub częściowo odizolować od niepożądanych dźwięków.

Zakłócenia w czasie snu skutkują najczęściej niską efektywnością pracy organizmu. Zatyczki HASPRO RELAX wyciszają uciążliwe odgłosy otoczenia, ale jednocześnie nie eliminują całkowicie wszystkich dźwięków – niektóre z nich powinny być słyszalne z pewnych względów.
Dla bezpieczeństwa i wygody istotne jest, by usłyszeć ważne dźwięki, np. dzwonek telefonu czy sygnały alarmowe. Z drugiej strony całkowite wytłumienie nie byłoby fizycznie możliwe, ponieważ dźwięki otoczenia są odbierane także drogą pozasłuchową, niezależnie od zastosowanej izolacji akustycznej.
Zatyczki HASPRO RELAX wykonane są z bardzo miękkiego materiału (30 w skali Shore’a), dzięki czemu są niezwykle wygodne, nawet po przyłożeniu ucha do poduszki. Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące po jego otrzymaniu. 

Istnieje możliwość wykonania zatyczek HASPRO w różnych kolorach: