haspro.pl

haspro – dom, zdrowie, internet

Manager Allegro
Biznes

Manager Allegro, sposób na lepsze zarządzanie ofertą

Prowadzisz własny biznes w sieci? Zapewne w takim razie zależy Ci na ciągłym zwiększaniu nie tylko świadomości marki wśród potencjalnych Klientów, ale również na ciągłym znajdowaniu nowych odbiorców.

W tej sytuacji ważne jest gdzie i w jaki sposób zaprezentujesz swoją ofertę. Często sprzedawcy zaczynają od największego portalu aukcyjnego w naszym kraju, czyli Allegro. Czy wystarczy więc po prostu założyć konto i reszta zrobi się sama? Niestety nie. Dlatego warto rozglądać się za programami, które ułatwiają sprzedaż. Doskonałym przykładem w tej sytuacji jest manager Allegro oraz platforma ErpBox.

Serwis ErpBox i manager Allegro – niezastąpiona pomoc w biznesie online

Szukasz sposobu na usprawnienie działań swojej firmy w zakresie realizacji zamówień złożonych za pośrednictwem wirtualnych kanałów sprzedaży? Platforma ErpBox wraz z możliwością skorzystania z usługi manager Allegro pomoże Ci szybko i łatwo zoptymalizować prowadzoną sprzedaż. Połączenie to jest intuicyjnym rozwiązaniem, które pomoże Ci w zachowaniu płynności sprzedaży. Jakby tego było mało, wpłynie także na zwiększenie obrotu firmy – chociażby poprzez możliwość dodawania kolejnych kanałów sprzedaży.

Manager Allegro i funkcjonalność, jaką Ci oferuje

Manager Allegro umożliwia Cię szybkie, bo automatyczne uzupełnianie podstawowych pól. Ułatwia także dodawanie zdjęć. Chociażby dzięki temu, że posiada własną bazę przykładowych fotografii, z której możesz korzystać. To jednak nie wszystko. Możesz jeszcze dodatkowo aktualizować stany magazynowe polecanych przez siebie produktów, dodawać i usuwać wiele ofert w tym samym czasie oraz wystawiać oferty w formie wielowariantowej. Na czym to polega? Jest to możliwość grupowania aukcji według sprecyzowanych parametrów dla danej kategorii oraz możliwość przełączania się między różnymi aukcjami, które do Ciebie należą.

Manager Allegro oferuje dodatkowo:

  • obsługę cenników dostaw, które ustawiane są na platformie;
  • możliwość automatycznego określenia przyczyny zakończenia aukcji;
  • możliwość skorzystania z promowania aukcji (wyróżnienie, pogrubienie lub     podświetlenie).

W celu zapewnienia Ci najwyższych standardów korzystania z połączenia platformy ErpBox i Manager Allegro, ciągle aktualizowane są jej funkcjonalności – o czym możesz przeczytać tutaj: https://www.erpbox.pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/. Dopasowuje się je do oczekiwań Klientów, ale przede wszystkim do wymagań jakie stawia przed kupującymi serwis Allegro.