fbpx
Menu Zamknij

Samolot i podróż

indywidualne ochronniki słuchu dla personelu pokładowego

Zatyczki do uszu dla pilotów i stewardess mogą budzić wątpliwości. Czy stopery do uszu nie zakłócają sygnałów alarmowych i nie utrudniają komunikacji z resztą załogi i pasażerami? Wszystko zależy od ich jakości. Z tego względu najbardziej polecanym i skutecznym rozwiązaniem dla ochrony słuchu osób pracujących w lotnictwie są indywidualne zatyczki do uszu dla pracowników.

Indywidualne ochronniki słuchu dla pilotów i stewardess.

5/5
  • Zaprojektowane na wymiar ucha
  • Zachowują możliwość komunikacji
  • Możliwość dobrania poziomu tłumienia

599 PLN (461 PLN netto)

Hałas i dźwięki dochodzące spoza kabiny na dłuższą metę mogą być bardzo męczące i uciążliwe dla załogi samolotu. Ten rodzaj hałasu po pewnym czasie zaczyna irytować, czego rezultatem bywają trudności ze skupieniem się na pracy i wykonywanych zadaniach. Osoby odpowiadające za bezpieczeństwo pasażerów nie mogą sobie na to pozwolić. Zatyczki do uszu pozwalają odciąć się od hałasu i denerwujących dźwięków z zewnątrz i zająć się wyłącznie obowiązkami zawodowymi. Szczególnie istotnym aspektem dotyczącym wyboru zatyczek jest możliwość tłumienia selektywnego. Całkowite wytłumienie wszystkich dźwięków (w tym sygnałów alarmowych i głosów pozostałych członków załogi) nie wchodzi w grę nie tylko ze względu na komfort osoby noszącej zatyczki, ale przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa! Nasze indywidualne zatyczki do uszu dla pracowników pozwalają na tłumienie selektywne. Męczący hałas jest wyciszony, ale komunikacja z załogą i pasażerami zostaje zachowana. Odpowiednie filtry membranowe pozwalają nie tylko na tłumienie selektywne, ale również na lepsze dopasowanie zatyczek do występującego w lotnictwie rodzaju hałasu. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu kształtu i wielkości zatyczek piloci i stewardessy nie odczuwają dyskomfortu związanego z próbą dopasowania stoperów do uszu. Oprócz wielkości i kształtu wybrać można również kolor zatyczek. Nasze produkty występują w wielu różnych odcieniach. Oprócz zatyczek kolorowych oferujemy również przezroczyste. Jest to ważne w przypadku stewardess, których zatyczki powinny być dyskretne i niewidoczne dla pasażerów.

Indywidualne zatyczki do uszu dla pracowników związanych z lotnictwem to najlepszy wybór. Skuteczność, komfort noszenia i bezpieczeństwo wynikające z tłumienia selektywnego to cechy, które wyróżniają te produkty spośród wszystkich innych ochronników słuchu.