fbpx
Menu Zamknij

Muzyka i koncerty

indywidualne ochronniki słuchu do muzyki

Jesteś muzykiem lub dj-em? Często chodzisz do klubów lub na koncerty, a w domu lubisz podkręcić głośność na full? Pamiętaj, że głośna muzyka to przyjemność, jednak niesie ze sobą wiele zagrożeń, z których nie zdajemy sobie sprawy,  z pomocą przychodzą nam stopery do uszu.

Indywidualne ochronniki słuchu dla muzyków i nie tylko…

5/5
  • Zaprojektowane na wymiar ucha
  • Nie zniekształcają odbieranych dźwięków
  • Możliwość dobrania poziomu tłumienia

599 PLN (461 PLN netto)

Częste przebywanie w sferze dźwięków, których natężenie usytuować można w granicach pomiędzy 90 a 120 dB, jest niebezpieczne dla naszego słuchu. Wartość 120 dB to tzw. próg bólu, przy którym system słuchowy przestaje klarownie przetwarzać sygnały dźwiękowe, dźwięk zaczyna drażnić, a po chwili może powodować ból oraz dalsze psychofizyczne konsekwencje. By wyraźniej zilustrować powagę zagrożenia warto wspomnieć, iż bezpieczny i jednocześnie akceptowany poziom hałasu wynosi 80 dB. Jeśli więc często przebywamy w środowisku, gdzie nasz słuch jest zagrożony, powinniśmy używać zatyczek – stoperów do uszu, które chronią słuch, nie wpływając w negatywny sposób na odbiór dźwięków. Użytkownik słyszy muzykę bez zniekształceń, o poziomie dźwięku zredukowanym do bezpiecznej wartości. Dzięki temu doskonała jakość dźwięku jest zachowana, a my skutecznie chronimy swój słuch przed niepotrzebnymi uszkodzeniami.

Indywidualne zatyczki HASPRO PRO MUSIC są uważane za najlepsze ochronniki słuchu obecnie dostępne na rynku, z najbardziej zaawansowanym technologicznie filtrem. Zaprojektowane tak, aby w codziennej pracy chronić słuch oraz zagwarantować im najwyższą jakość odbioru dźwięków i wzajemną komunikację. Stworzone zostały dla osób przebywających w strefie podwyższonego hałasu, dla których słuch jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Ich działanie znacznie różni się od zwykłych ochronników słuchu, które tłumią głównie wysokie częstotliwości, sprawiając, że dźwięk staje się zniekształcony, natomiast zatyczki HASPRO PRO MUSIC zapewniają poziome tłumienie – oznacza to, że redukcja dźwięków następuje równomiernie na  wszystkich częstotliwościach. Pomimo doskonałego wytłumienia hałasu, mowa i sygnały ostrzegawcze pozostają słyszalne.

Idealnie spełniają swoją rolę  w przemyśle muzycznym. Gwarantują najwyższą jakość odbioru dźwięków. Stworzone zostały dla: muzyków, inżynierów dźwięku, członków orkiestr symfonicznych, aktorów, prezenterów lub innych osób przebywających w strefie podwyższonego hałasu, dla których słuch jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Przeciwhałasowe zatyczki, ochronniki słuchu HASPRO PRO MUSIC posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE.

Nasze indywidualne zatyczki wyprodukowane są z wysokiej jakości, lakierowanego dwukrotnie silikonu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na pękanie.

Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące po jego otrzymaniu.

 DOSTĘPNE KOLORY:

CHARAKTERYSTYKA TŁUMIENIA HASPRO pro