Menu Zamknij

Nauka i skupienie

nauka i skupienie

Hałas towarzyszy nam przez cały dzień. Często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo negatywnie wpływa on nie tylko na nasz słuch, ale i na zwiększenie stresu w naszym życiu. W każdej sytuacji, w której potrzebujesz ciszy, spokoju i skupienia z pomocą przyjdą Ci indywidualne zatyczki do uszu HASPRO.

Ochronniki haspro dedykowane do nauki i skupienia

 

Zatyczki HASPRO RELAX zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby osób mających problemy z zaśnięciem jak również często podróżujących, które potrzebują chwili wyciszenia podczas lotu samolotem czy też podróży pociągiem. Bardzo dobrze sprawdzają się również na co dzień, pomagając się zrelaksować lub częściowo odizolować od niepożądanych dźwięków.

Zakłócenia w czasie snu skutkują najczęściej niską efektywnością pracy organizmu. Zatyczki HASPRO RELAX wyciszają uciążliwe odgłosy otoczenia, ale jednocześnie nie eliminują całkowicie wszystkich dźwięków – niektóre z nich powinny być słyszalne z pewnych względów.
Dla bezpieczeństwa i wygody istotne jest, by usłyszeć ważne dźwięki, np. dzwonek telefonu czy sygnały alarmowe. Z drugiej strony całkowite wytłumienie nie byłoby fizycznie możliwe, ponieważ dźwięki otoczenia są odbierane także drogą pozasłuchową, niezależnie od zastosowanej izolacji akustycznej.
Zatyczki HASPRO RELAX wykonane są z bardzo miękkiego materiału (30 w skali Shore’a), dzięki czemu są niezwykle wygodne, nawet po przyłożeniu ucha do poduszki.

KOLORY: 

Istnieje możliwość wykonania zatyczek HASPRO w różnych kolorach:

 

GWARANCJA:
Wszystkie ochronniki posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje prawidłowość wykonania i dopasowania zatyczek.

 

Ochronniki słuchu Haspro Soft dają możliwość niezawodnej ochrony słuchu przed uciążliwym hałasem w różnych obszarach życia codziennego. Mają wszechstronne zastosowanie  – od majsterkowania, przez naukę lub koszenie trawy.

Zatyczki Haspro Soft wykonane są z bardzo miękkiego silikonu (30 w skali Shore’a), dzięki czemu są wygodne i pozwalają w pełni skoncentrować się na wykonywanej pracy. Wysoki poziom tłumienia (SNR – 22 dB) zapewni optymalną ochronę słuchu przy jednoczesnym wyciszeniu odgłosów otoczenia.

KOLORY:

Istnieje możliwość wykonania zatyczek HASPRO w różnych kolorach:

 

 

GWARANCJA:

Wszystkie ochronniki posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje prawidłowość wykonania i dopasowania zatyczek.

CERTYFIKATY:

Przeciwhałasowe ochronniki słuchu HASPRO posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE.