Menu Zamknij

Muzyka i koncerty

HASPRO MUSIC

Jesteś muzykiem lub dj-em? Często chodzisz do klubów lub na koncerty, a w domu lubisz podkręcić głośność na full? Pamiętaj, że głośna muzyka to przyjemność, jednak niesie ze sobą wiele zagrożeń, z których nie zdajemy sobie sprawy,  z pomocą przychodzą nam stopery do uszu.

Częste przebywanie w sferze dźwięków, których natężenie usytuować można w granicach pomiędzy 90 a 120 dB, jest niebezpieczne dla naszego słuchu. Wartość 120 dB to tzw. próg bólu, przy którym system słuchowy przestaje klarownie przetwarzać sygnały dźwiękowe, dźwięk zaczyna drażnić, a po chwili może powodować ból oraz dalsze psychofizyczne konsekwencje. By wyraźniej zilustrować powagę zagrożenia warto wspomnieć, iż bezpieczny i jednocześnie akceptowany poziom hałasu wynosi 80 dB. Jeśli więc często przebywamy w środowisku, gdzie nasz słuch jest zagrożony, powinniśmy używać zatyczek – stoperów do uszu, które chronią słuch, nie wpływając w negatywny sposób na odbiór dźwięków. Użytkownik słyszy muzykę bez zniekształceń, o poziomie dźwięku zredukowanym do bezpiecznej wartości. Dzięki temu doskonała jakość dźwięku jest zachowana, a my skutecznie chronimy swój słuch przed niepotrzebnymi uszkodzeniami.

 

Ochronniki haspro dedykowane dla muzyki

 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnych filtrów
 • nasze zatyczki redukują hałas w sposób równomierny, aby zachować pełne spektrum dźwięku, jednocześnie chroniąc słuch. Muzyka i rozmowy nie będą stłumione, jak podczas używania zatyczek piankowych.
 • – Ciesz się ulubionymi zajęciami bez obaw o ryzyko uszkodzenia słuchu
 • – Zmniejsz hałas do minimum, ale zachowaj słyszalność mowy ludzkiej i muzyki
 • – W każdym zestawie znajdziesz dwa rozmiary wkładek, dzięki czemu zyskasz pewność, że zatyczki będą pasować do Twojego ucha
 • – Ich dyskretny design sprawia, że są niemal niewidoczne podczas noszenia
 • – Łatwe do zakładania i zdejmowania dzięki specjalnym uchwytom
 • – Wykonane są z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu są bezpieczne i wygodne, co sprawia, że można je nosić przez wiele godzin
 • – Do zestawu dołączone jest metalowy case, w którym bezpiecznie i wygodnie przechowasz swoje zatyczki
 • – Sprawdzone przez organizatorów największych festiwali muzycznych
 • Chronią słuch:

  Nasze zatyczki zapewniają obniżenie hałasu o około 21 decybeli, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi aktywnościami bez ryzyka utraty słuchu. (SNR 23 dB)

 •  Idealne dopasowanie:

  Do każdego zestawu dołączono dwa rozmiary zatyczek: duże i małe. Umieść filtry w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze zatyczek i ciesz się idealnym dopasowaniem.

  Dyskretny design:

  Nasze zatyczki są niemalże przezroczyste i idealnie dopasowują się do kształtu każdego kanału słuchowego. Dzięki specjalnemu uchwytowi ich zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste.

  Aluminiowe etui:

  Do zestawu dołączony jest aluminiowy pojemnik, w którym z łatwością przechowasz swoje zatyczki i będziesz mógł je mieć zawsze przy sobie.

  Dane techniczne:

  1. – Filtr membranowy
  2. – SNR 23 dB
  3. – Obniżenie hałasu o około 21 dB
  4. Materiał: supermiękki, hipoalergiczny silikon
  5. – Waga: 2.07g/para
  6. – Wymiary: 15mm x 18.5 mm
  7. – Do każdego zestawu dołączono dwa rozmiary zatyczek: duże i małe. Umieść filtry w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze zatyczek i ciesz się idealnym dopasowaniem.

Ochronniki HASPRO PRO są uważane za najlepsze ochronniki słuchu obecnie dostępne na rynku, z najbardziej zaawansowanym technologicznie filtrem. Zaprojektowane tak, aby w codziennej pracy chronić słuch oraz zagwarantować im najwyższą jakość odbioru dźwięków i wzajemną komunikację. Stworzone zostały dla osób przebywających w strefie podwyższonego hałasu, dla których słuch jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Ich działanie znacznie różni się od zwykłych ochronników słuchu, które tłumią głównie wysokie częstotliwości, sprawiając, że dźwięk staje się zniekształcony, natomiast ochronniki HASPRO PRO zapewniają poziome tłumienie – oznacza to, że redukcja dźwięków następuje równomiernie na  wszystkich częstotliwościach. Pomimo doskonałego wytłumienia hałasu, mowa i sygnały ostrzegawcze pozostają słyszalne.

Idealnie spełniają swoją rolę  w przemyśle muzycznym. Gwarantują najwyższą jakość odbioru dźwięków. Stworzone zostały dla: muzyków, inżynierów dźwięku, członków orkiestr symfonicznych, aktorów, prezenterów lub innych osób przebywających w strefie podwyższonego hałasu, dla których słuch jest jednym z podstawowych narzędzi pracy.

Przeciwhałasowe ochronniki słuchu HASPRO posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002     (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE.

Nasze ochronniki wyprodukowane są z wysokiej jakości, lakierowanego dwukrotnie silikonu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na pękanie.

Ochronniki posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje prawidłowość wykonania i dopasowania zatyczek oraz tłumienie do bezpiecznego poziomu.

 

 

CHARAKTERYSTYKA TŁUMIENIA HASPRO pro