Menu Zamknij

Basen i WodaHASPRO water

Relaks na basenie to wielka przyjemność. Często jest on jednak zakłócany przez wodę, która dostaje się do kanału słuchowego. Nierzadko takie przypadki mogą skończyć się nawet wizytą u laryngologa. Dlatego warto zadbać o swoje zdrowie podczas pływania. Ochronniki indywidualne HASPRO WATER przede wszystkim zabezpieczają nasze uszy przed dostaniem się do nich wody, ale nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy, nie zakłócają też odbioru dźwięków otoczenia, dzięki czemu wciąż możemy czuć się komfortowo. 

Ochronniki haspro do pływania

Kąpiele w morzu, czy basenie są często powodem powstawania infekcji. Woda, która dostaje się do kanału słuchowego, może wypłukać woskowinę. Woskowina to lepka wydzielina uszna, która stanowi ochronę uszu przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, nie przepuszcza wody oraz osłania cały przewód słuchowy i zabezpiecza go przed urazami. Woda wypłukując woskowinę, tworzy w kanale słuchowym idealne warunki dla rozwoju bakterii, dlatego jedną z najważniejszych i podstawowych kwestii jest zapobieganie sytuacjom, w których gdzie woda pozostanie w uchu. Z tą myślą zostały zaprojektowane zatyczki HASPRO WATER. Powstały specjalnie po to, aby użytkownik mógł w pełni relaksować się podczas pływania w basenie, bez obawy, że woda dostanie się do kanału słuchowego (szczególnie jest to istotne dla osób mających tendencję do infekcji ucha, a także osób rozpoczynających naukę pływania). Zatyczki HASPRO WATER bardzo dobrze sprawdzają się również dla każdego, komu przeszkadza nadmierny hałas panujący na basenie.

Ochronniki posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje prawidłowość wykonania i dopasowania zatyczek oraz tłumienie do bezpiecznego poziomu.

Przeciwhałasowe ochronniki słuchu HASPRO posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE.

Nasze ochronniki wyprodukowane są z wysokiej jakości, lakierowanego dwukrotnie silikonu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na pękanie.

Doskonale zdają egzamin jako środek ochrony osobistej dla sportowców, którzy spędzają długie godziny w basenie. Wykonane są ze specjalnego silikonowego materiału, który sprawia, że są niezatapialne.

 Nieodpowiednie do rekreacyjnego i profesjonalnego nurkowania głębinowego.