fbpx
Menu Zamknij

O nas

firma

Naszą misją jest dbanie o ochronę słuchu tam gdzie pojawia się dyskomfort lub niebezpieczeństwo spowodowane nadmiernym natężeniem dźwięku. Haspro to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy zarówno ochronniki wykonywane na zamówienie – indywidualne wkładki przeciwhałasowe jak również uniwersalne zatyczki i stopery do uszu. Chcemy, aby dzięki naszym produktom miejsce pracy stało się bezpieczne dla zdrowia, a ulubione czynności (słuchanie muzyki, pływanie, jazda na motorze) nie niosły ze sobą ryzyka uszkodzenia słuchu. Ponadto, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poparte przejrzystymi procedurami zakupów. W Haspro dbamy, aby nasze ochronniki spełniały wszelkie wymagane normy i standardy. Na bieżąco śledzimy najnowsze zalecenia prawne tak, aby nasi klienci mogli być pewni, że kupują od nas produkt najwyższej jakości.

certyfikaty

Przeciwhałasowe Ochronniki Słuchu HASPRO są testowane i sprawdzone, posiadają certyfikowany znak CE, posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005). Ochronniki słuchu HASPRO są również zgodne z najnowszym Rozporządzeniem (UE) 2016/425.  

gwarancja

Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące o jego otrzymaniu.

zaufali nam

Nasi klienci to najlepsza wizytówka i jednocześnie gwarancja najwyższej jakości naszych produktów. Poniżej prezentujemy listę wybranych klientów, z którymi współpracujemy.