Menu Zamknij

O nas

Firma

Naszą misją jest dbanie o ochronę słuchu tam gdzie pojawia się dyskomfort lub niebezpieczeństwo spowodowane nadmiernym natężeniem dźwięku.
Haspro to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy zarówno ochronniki wykonywane na zamówienie – indywidualne wkładki przeciwhałasowe jak również uniwersalne ochronniki słuchu.
Produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem, głównie wśród odbiorców przemysłowych.

Dzięki swoim działaniom chcemy zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i komfort, zarówno w pracy, jak i podczas podróży czy zabawy. Tworząc naszą ofertę, największy nacisk kładziemy, na jakość i trwałość produktów, a także na wygodę ich użytkowania. Chcemy, aby dzięki naszym produktom miejsce pracy stało się bezpieczne dla zdrowia, a ulubione czynności (słuchanie muzyki, pływanie, jazda na motorze) nie niosły ze sobą ryzyka uszkodzenia słuchu.

Ponadto, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poparte przejrzystymi procedurami zakupów. W Haspro dbamy, aby nasze ochronniki spełniały wszelkie wymagane normy i standardy. Na bieżąco śledzimy najnowsze zalecenia prawne tak, aby nasi klienci mogli być pewni, że kupują od nas produkt najwyższej jakości.

Certyfikaty

Przeciwhałasowe Ochronniki Słuchu HASPRO są testowane i sprawdzone, posiadają certyfikowany znak CE, posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą bezpieczeństwa EN 352-2:2002
(PN-EN 352-2:2005).

Gwarancja

Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje prawidłowość wykonania oraz dopasowania zatyczek.